Ekstraklasa: wygrana w debiucie nowego trenera Lechii. Piłkarze z Pomorza odbijają się od strefy spadkowej - Polskie Radio

Dzięki współpracy braci Paixao, nowy trener Lechii Gdańsk dobrze będzie wspominał swój debiut na ławce trenerskiej zespołu z Pomorza. Lechia choć nie zmieniła miejsca w tabeli, to zwiększyła dystans nad zespołami ze strefy spadkowej. Audio.

Owen wygrywa w debiucie w Lechii. Bracia Paixao pogrążyli Zagłębie - Przegląd Sportowy

Biało-zieloni przerwali fatalny bilans spotkań u siebie. Po raz pierwszy wygrali w Gdańsku. Pokonali Zagłębie w debiucie Adama Owena. Jedynego gola strzelił Flavio Paixao. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców niespełna 60 sekund po wejściu z ławki.

Lotto Ekstraklasa: Udany debiut Owena w Lechii, wejście smoka Flavio Paixao - Polski-sport.pl (komunikaty prasowe) (Rejestracja) (Blog)

Lechia Gdańsk pokonała Zagłębie Lubin 1:0 w ramach spotkania 11. kolejki Lotto Ekstraklasy. Jedyne trafienie w tym spotkaniu zdobył minutę po wejściu z ławki rezerwowych, Flavio Paixao. Spotkanie w Gdańsku na początku było bardzo spokojne, gra ...